Jak co roku uczestniczymy w Dniu Otwartym LZN udostępniając zbiory i kolekcje zgromadzone w Izbie Historii i Tradycji  szkoły. Nasi członkowie zaangażowali się też w tym dniu w promocję Stowarzyszenia. Dzień Otwarty Szkoły to ważne dla nas wydarzenie, gościliśmy uczniów i rodziców z klas ostatnich gimnazjalnych i pierwszych klas ósmych szkoły ośmioletniej – którzy stoją przed ważnym dla siebie wyborem – szkoły, zawodu i przyszłego rozwoju.

Przybyli goście mogli nie tylko zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, mogli też zwiedzić i przyjrzeć się wyjątkowym pracom modelarskim wystawionym w świetlicy na 8 Model Show Wrocław. Ponadto na terenie naszej szkoły gościliśmy przedstawicieli z jednostek wojskowych – Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Wojsk Inżynieryjno-Chemicznych we Wrocławiu, 2 Woskowego Szpitala Polowego we Wrocławiu i 23 Śląski Pułk Artylerii z Bolesławca.

ZAPRASZAM DO GALERII