Z okoazji 100. rocznicy powstania lotnictwa polskiego, nasz członek Stowarzyszenia, Absolwent, Jan Majerski przygotował wspaniałą wystawę ukazującą przekrojowo minione 100 lat w lotnictwie. Wystawa stała się okazją do zorganizowania cyklu spotkań z młodzieżą gimnazjalną /Gimnazjum nr2/ oraz uczniami LZN, gdzie sam autor wystawy opowiadał historii polskiego lotnictwa.Z okoazji 100. rocznicy powstania lotnictwa polskiego, nasz członek Stowarzyszenia, Absolwent, Jan Majerski przygotował wspaniałą wystawę ukazującą przekrojowo minione 100 lat w lotnictwie. Wystawa stała się okazją do zorganizowania cyklu spotkań z młodzieżą gimnazjalną /Gimnazjum nr2/ oraz uczniami LZN, gdzie sam autor wystawy opowiadał historii polskiego lotnictwa.